Radek Krajcigr v dosavadním průběhu soutěže dokázal skórovat hned ve 24 případech, pokud k tomu připočteme jeho 197 branek v předchozích sezonách, dostane se na číslo 221, což ho řadí v historické tabulce střelců Superligy na aktuální jedenácté místo. Zároveň se díky svému vynikajícímu bodovému zápisu v utkání na půdě Mladé Boleslavi dostal přes magickou metu 300 kanadských bodů v české nejvyšší soutěži. Aktuálně má produktivní útočník na svém kontě 221 branek a 83 asistencí (304 bodů).

Jubilejní třístý zápas v nejvyšší soutěži pak v sobotním duelu proti Otrokovicím odehraje zkušený a zároveň historicky nejproduktivnější obránce soutěže Štěpán Slaný, který letos rovněž dosáhl na metu 300 kanadských bodů v soutěži. To se mu povede jako jedenáctému hráči historie. Letos už na třístovku dosáhli liberecký Petr Kološ a chodovský Tomáš Vávra. Ke krásné bilanci 300 odehraných zápasů však směřuje i jiný českolipský forvard. Jaromír Ekl dosud odehrál celkem 297 utkání a pokud se nestane nic neočekávaného, na metu dosáhne v sobotu 16. ledna během domácího souboje s Black Angels.  

K zajímavým metám se však blíží také Tomáš Kadlec. Aktuálně má českolipský kapitán na svém kontě 273 utkání a je v tomto ohledu třetím nejzkušenějším hráčem České Lípy. Jeho kolega z obrany Tomáš Novák se zase pozvolna blíží k metě 200 utkání v Superlize, aktuálně jich odehrál 184. Ke stovce zase směřují Marek Dzierža, Jakub Jirsa nebo Daniel Štěrba.

Při pohledu na statistiky letošního ročníku se zase českolipské logo objevuje na předních pozicích mezi lídry kanadského bodování a nejlepšími střelci. V obou ukazatelích je aktuálně Radek Krajcigr na druhém místě za vítkovickým Adamem Delongem. Nejtrestanějším hráčem dosavadního ročníku Livesport superligy je aktuálně útočník Jakub Jirsa, který od sudích vyfasoval už třicet trestných minut. Ve statistice sledující úspěšnost zákroků je zatím českolipský brankář Jan Dvořák na čtrnáctém místě soutěže, jeho kolega Lukáš Chyna je devatenáctý.

V týmových statistikách zatím Česká Lípa disponuje letos jednoznačně nejhorší obranou, neboť za šestnáct odehraných utkání inkasovala hned 145 branek. Zároveň má ale sedmý nejlepší útok v soutěži (89 vstřelených branek). V úspěšnosti přesilovek je aktuálně výběr trenéra Davida Derky na desátém místě (v letošním roce využívá každou třetí přesilovku) a předposlední v ukazateli ubráněných oslabení (38,71%), kde horší už jsou jen Královské Vinohrady. Česká Lípa je zároveň druhým nejtrestanějším týmem soutěže (86 minut), vícekrát na trestné lavici seděli už pouze florbalisté Hattricku Brno (94 minut).