?
FBC 4CLEAN Česká Lípa TJ Sokol Královské Vinohrady
Trenéři mládeže - Lenka Bartošová
24. říjen 2020více družstev

Čtyři roky působila Lenka Bartošová v pozici hlavní trenérky mužského A týmu. Postoupila s ním do Superligy, kde ho dokázala tři roky udržet. Už během minulých let se ale věnovala také mládeži, kde je nyní šéftrenérkou na plný úvazek. „Trávím teď zhruba půl dne u počítače,“ reaguje na aktuální nelichotivou situaci.
Celý článek ›
Sobotní zápas s Pardubicemi je odložen
9. říjen 2020Muži A

Poslední duel před plánovaným dvoutýdenním přerušením Livesport superligy mezi Českou Lípou a Pardubicemi je odložený. Důvodem je především aktuální neutěšená situace kvůli koronaviru a neochota klubů za těchto podmínek sehrát vzájemné utkání.
První vítězství v nové sezoně! Lípa vydřela body v Otrokovicích
5. říjen 2020Muži A

Po sedmi porážkách v řadě se Českolipští dočkali v soutěžním utkání konečně vítězství. Uspěli přitom na palubovce velmi oblíbených Otrokovic, kde dokázali vyhrát už potřetí z posledních čtyř návštěv. Výrazným písmem je pod tříbodovým ziskem podepsán brankář Jan Dvořák, který odolal v závěru velkému náporu domácích.
Body byly na Spartě blízko, sebrala je třetí třetina
26. září 2020Muži A

Blízko premiérovému bodovému zisku v letošním ročníku Superligy byli florbalisté České Lípy na hřišti Sparty. Díky výborně odehrané druhé třetině dokonce po čtyřiceti minutách vedli 6:4, naděje ale rozmetala velmi nepovedená třetí část hry. Sparta v ní skóre otočila na konečných 8:7.
string(40) "cache/fis/hp_standings_8XM120202021.html"