Junioři se do extraligy vrátili po dvanácti letech a po úvodní sérii porážek zažívali zajímavý výkonnostní progres. Ten vyústil především v cenné domácí výhry nad Chodovem a Libercem, byť v konečném účtování soutěže zůstali svěřenci trenérky Lenky Bartošové na posledním dvanáctém místě tabulky s deseti body. 

Jejich soupeřem v osmifinále play-off budou pražští Panteři. Ti sice hráli pouze druhou nejvyšší soutěž, nicméně v baráži byli krůček od postupu do CE Ligy. O ten je nakonec připravila až tristní poslední třetina zápasu s brněnskými Buldoky, kterou prohráli 1:7. Panteři si vedli v 1. lize dobře a obsadili nakonec čtvrté místo. O lepší umístění je připravily až poslední zápasy, v nichž šestkrát po sobě prohráli. Po sobotním utkání se hraje odveta v neděli od 17:00 v Praze a případný třetí zápas v úterý na půdě České Lípy.

Ženy zvládly závěr základní části na jedničku. Po výhrách nad Českými Budějovicemi a celkem Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ale i tak zůstaly na předposledním místě tabulky a zahrají si s šestým celkem základní částí - FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň. Na západě Čech se hraje dnes od 16:00, odveta je v České Lípě na programu od 12:00. Případný třetí zápas série hrané na dva vítězné duely se hraje opět v Plzni v úterý. 

Neváhejte proto a přijďte fandit i dalším českolipským celkům bojujícím v play-off! 

Program play-off CE Ligy juniorů, předkolo: 

FBC Česká Lípa - Panteři Praha 2.3. (20:00)
Panteři Praha - FBC Česká Lípa 3.3. (17:00, ZŠ Rudná)
FBC Česká Lípa - Panteři Praha 5.3. (18:00)

Program play-off první ligy žen:
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - FBC Česká Lípa 2.3. (16:00)
FBC Česká Lípa - FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň 3.3. (12:00)
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - FBC Česká Lípa 5.3. (19:45)