Naději na potvrzení postupu mezi osm nejlepších celků soutěže živila Česká Lípa pouze v první třetině. Tým posílený o Ladislava Pekárka, který mohl nastoupit po sobotním postupu A týmu do čtvrtfinále Superligy, skóroval už v osmé minutě zásluhou Petra Slánského. Jednalo se však o poslední zásah Severočechů do černého.

Brankář Radek Dvořák se následně ocitl pod těžkou palbou, přispěl k výkonu České Lípy neuvěřitelným počtem padesáti zásahů, přesto sedmkrát inkasoval. Cestu za obratem načal přesnou ranou Diepold, krátce poté se prosadil i Špaček. Lípu nevrátila do hry ani přesilovka při vyloučení Bergmana, naopak soupeř dál úměrně navyšoval svůj náskok. Ještě do přestávky se trefili Duben a Michalec. Ve třetí třetině pak Středočeši ještě vylepšili skóre a po výhře 7:1 si vynutili třetí zápas na domácí půdě. Ten se odehraje už ve středu 13. března.

Osmifinále play-off CE ligy juniorů, 2. zápas:

FBC Česká Lípa – Předvýběr.cz Florbal Mladá Boleslav 1:7 (1:0, 0:4, 0:3)
Branky:
8. Slánský – 22. Diepold, 25. Špaček, 33. Duben, 38. Michalec, 46. Šourek, 53. Feigl, 59. Bergman.
Rozhodčí: Křepelák, Suchý. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:1. Diváci: 271. Střely na branku: 23:57. Stav série: 1:1.

Sestava České Lípy: Dvořák – Doňar, Šindelář, Steinz, Loubek, Motejzík, Drahoš, Matouš, Slánský, Pekárek, Martinec, Kafka, Cobl, Semelka, Piškula, Racek. Připraveni: Šmída, Švajcr. Trenérka: Lenka Bartošová.