Závěrečný čtvrteční zápas odehráli českolipští mladíci, z nichž většina je ještě dorosteneckého věku, bez velkých opor Ladislava Pekárka a Kryštofa Loubka. Domácí posílení vítězstvím v nedělní odvetě 7:1 nenechali nikoho na pochybách a od začátku diktovali tempo. První třetinu vyhráli přesvědčivě 4:0 , když se do listiny střelců zapsal i Filip Bergman hrající v superligovém Áčku.

Domácí úměrně navyšovali skóre i v dalším průběhu hry a Česká Lípa se poprvé prosadila až za stavu 0:10 ve třetí třetině, kdy se trefil Petr Slánský. Důstojný závěr zápasu i celé série pak obstaral druhým gólem v síti brankáře Tomáše Týce Stanislav Jireš. Utkání nakonec skončilo přesvědčivým vítězstvím Mladé Boleslavi 13:2. I tak ovšem tři vyhrané duely v play-off nejvyšší soutěže potvrdily skvělou práci trenérů v blízkosti Lenky Bartošové, která s juniory strávila celý ročník.

Ten ještě bude pokračovat minimálně jednou sérií. Junioři se totiž postaví do cesty v play-off pavouku B brněnským Buldokům. První utkání se odehraje v České Lípě v sobotu 16. března, odveta pak o den později v Brně a případný třetí zápas posléze opět v České Lípě.

Trenérka Lenka Bartošová k utkání řekla:
 "Děkujeme soupeři za sérii. Pro nás to byly skvělé zkušenosti. Dnes rozhodoval soupeřův důraz a proměňování šancí."

Předvýběr.cz Florbal Mladá Boleslav - FBC Česká Lípa 13:2 (4:0, 4:0, 5:2)
 3. Špaček, 4. a 15. Bergman, 17. Feigl, 24. Šourek, 33. Chmelař, 38. Eliáš, 39. Diepold, 45. Venera, 46. Hendrych, 55. Suchan, 59. Miler - 53. Slánský, 54. Jireš.
Rozhodčí:
Sidenberg, Scholz. Vyloučení: 0:1. Bez využití: Diváci: 108. Střely na branku: 43:17.