O své druhé vítězství v sezoně se chtěli porvat v sobotním duelu s kvalitativně velmi podobným týmem Bulldogs. Ač první třetina lehce vyzněla pro domácí, ve zbytku utkání se už skóre naklonilo na stranu České Lípy. Zásluhou přesných tref Steinze a Slánského tak Severočeši vedli po 40 minutách už 4:2. Brno sice bylo střelecky aktivnější, ale dalším spolehlivým výkonem se v českolipské brance prezentovat Radek Dvořák, který si připsal až 32 úspěšných zákroků. V závěrečné třetině už na něj vyzrál pouze Maximilián Buraj, naopak za Českou Lípu skórovali ještě Piškula, Martinec a Steinz, který tím završil hattrick. Stanovili tak konečné skóre pro bojovnou Lípu na 7:3. Druhá výhra sezony tedy byla na světě.

V neděli čekal na Českou Lípu tabulkově podobný soupeř z Hattricku. Českolipský Slánský sice skóroval jako první, ale jinak se úvodní část hry České Lípě vůbec nepovedla. Ač byl poměr střel vyrovnaný 9:9, prosadili se domácí celkem šestkrát a prakticky tak rozhodli o svém vítězství. Maximem českolipských snah v boji o vyrovnání bylo dvojí snížení na rozdíl tří branek, které vybojoval Kryštof Loubek svým hattrickem. V samotném závěru ale pečetili výhru Brňanů Klusoň s Horákem.

Další duel čeká na českolipské juniory v sobotu 10. února, kdy od 11:00 přivítají v zajímavém krajském derby celek Liberce! Junioři jsou se ziskem sedmi bodů stále na posledním místě tabulky.

Bulldogs Brno – FBC Česká Lípa 3:7 (2:1, 0:3, 1:3)
4. Novák, 16. Svozil, 49. Buraj – 8., 23. a 58. Steinz, 27. a 40. Slánský, 48. Piškula, 51. Martinec.
Rozhodčí: Beránek a Přibyl. Vyloučení: 0:4. Využití: 1:0. Diváci: 51. Střely na branku: 35:21.

FBŠ Hattrick Brno - FBC Česká Lípa 9:4 (6:1, 0:2, 3:1)
7. Slezák, 9. a 57. Klusoň, 13. Dorazil, 16. Gryc, 18. Hala, 20. Tkadlec, 46. a 59. Horák - 3. Slánský, 24., 32. a 51. Loubek.
Rozhodčí:
Humeňanský, Minařík. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 36. Střely na branku: 24:30.