Juniorky

září 2023

Florbal Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo
Sobota 23. září 2023, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov
23.9.
FBC Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo
Sobota 23. září 2023, 14:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa
4:1
FBC DDM Kati Kadaň

říjen 2023

FBC Vipers Most
2. liga juniorek - skupina 2, 2. kolo
Neděle 8. října 2023, 10:15, SH Březenecká Chomutov
FBC Česká Lípa
9:1
FBC Vipers Most
Florbal Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 2. kolo
Neděle 8. října 2023, 12:45, SH Březenecká Chomutov
Florbal Chomutov
1:1
FBC Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 3. kolo
Neděle 22. října 2023, 11:30, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa
3:3
FBC DDM Kati Kadaň
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
2. liga juniorek - skupina 2, 3. kolo
Neděle 22. října 2023, 14:00, SH SŠT Most Velebudice
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
1:5
FBC Česká Lípa

listopad 2023

SK BIVOJKY LITVÍNOV
2. liga juniorek - skupina 2, 4. kolo
Neděle 5. listopadu 2023, 11:30, SH Kadaň
FBC Česká Lípa
2:4
SK BIVOJKY LITVÍNOV
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
2. liga juniorek - skupina 2, 4. kolo
Neděle 5. listopadu 2023, 14:00, SH Kadaň
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
5:2
FBC Česká Lípa

prosinec 2023

SK BIVOJKY LITVÍNOV
2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo
Pátek 1. prosince 2023, 18:00, SH Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
0:5
kontumováno
FBC Česká Lípa

únor 2024

FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 8. kolo
Neděle 11. února 2024, 11:30, SH SŠT Most Velebudice
FBC Česká Lípa
1:2
FBC DDM Kati Kadaň
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
2. liga juniorek - skupina 2, 8. kolo
Neděle 11. února 2024, 14:00, SH SŠT Most Velebudice
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
2:10
FBC Česká Lípa
Florbal Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo
Neděle 25. února 2024, 10:15, SH Kadaň
Florbal Chomutov
10:0
FBC Česká Lípa
FBC Vipers Most
2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo
Neděle 25. února 2024, 14:00, SH Kadaň
FBC Česká Lípa
7:4
FBC Vipers Most

březen 2024

GFG Florbal Sokolov KV Plamen
2. liga juniorek - skupina 2, 7. kolo
Neděle 17. března 2024, 11:15, SH Březenecká Chomutov
GFG Florbal Sokolov KV Plamen
1:6
FBC Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
2. liga juniorek - skupina 2, 7. kolo
Neděle 17. března 2024, 15:00, SH Březenecká Chomutov
FBC Česká Lípa
10:4
SK BIVOJKY LITVÍNOV
SK BIVOJKY LITVÍNOV
2. liga juniorek - skupina 2, 10. kolo
Neděle 24. března 2024, 9:00, SH Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1:12
FBC Česká Lípa
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 10. kolo
Neděle 24. března 2024, 12:45, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
1:4
FBC DDM Kati Kadaň

duben 2024

Florbal Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 5. kolo
Neděle 21. dubna 2024, 9:00, SH Česká Lípa
Florbal Chomutov
4:1
FBC Česká Lípa
FBC Vipers Most
2. liga juniorek - skupina 2, 5. kolo
Neděle 21. dubna 2024, 12:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
11:2
FBC Vipers Most
FBC Vipers Most
2. liga juniorek - skupina 2, 12. kolo
Neděle 28. dubna 2024, 14:05, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC Česká Lípa
28.4.
FBC Vipers Most
Florbal Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 12. kolo
Neděle 28. dubna 2024, 16:35, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Florbal Chomutov
28.4.
FBC Česká Lípa