V prvním utkání začal tým Sokoli Pardubice od prvních vteřin utkání celoplošným presingem, což dělalo mladému týmu problémy a první dvě třetiny tahal za kratší konec. Tým výborně podržel gólman Milan Švajcr, který chytil dva nájezdy a celý zápas byl jistotou pro svůj tým. Do závěrečné třetiny českolipský tým nastoupil aktivně, s cílem rychle přehrávat aktivní dressing a přečíslovat obranu soupeře. Tato taktika fungovala a Česká Lípa korigovala výsledek i díky tomu, že byla lepším týmem. Stínem utkání bylo zranění kapitána Olivera Šulce a Lukáše Šindeláře, kteří nemohli nastoupit do dalšího zápasu.

V utkání nastoupil do branky obránce Viktor Steinz, který musel zaskočit za zraněného gólmana Milana Švajcra. Viktor odchytal proti Náchodu vynikající zápas a udržoval svými zákroky svůj tým a fanoušky v bojovné náladě. Česká Lípa šla do vedení po výborné spolupráci Mikeše Motejzíka a Matěje Ulmana a v první třetině byla hráčům z Náchodu vyrovnaným soupeřem. V dalších třetinách už se projevila únava na oslabené sestavě z náročného turnaje, Náchod postupně navyšoval náskok a bezpečně si udržel vítězství. Za Česku Lípu ještě korigovali výsledek Martin Tejnor a Jakub Trepeš.

Trenér L. Pekárek zhodnotil turnaj: „Vzhledem k tomu, že nám chybělo 6 hráčů základní sestavy, kteří jezdí pravidelně pomáhat našim juniorům, můžeme turnaj hodnotit částečně pozitivně. Velkým plusem je, že si na turnajích zahrají všichni hráči z týmu a mohou tak sbírat zkušenosti z těžkých zápasů. Dalším plusem je, že s námi pravidelně jezdí elitní lajna starších žáků a kluci mohou přenášet tyto herní zkušenosti do své kategorie. Samozřejmě nás čeká spousta práce na trénincích a na hráčích je vidět, že na sobě chtějí pracovat a zlepšovat se“ .

Sokoli Pardubice – FBC Česká Lípa 9:4 (4:1, 4:2, 1:1)

FBC Česká Lípa – Florbal Primátor Náchod 3:9 (2:3, 0:2, 1:4)

Sestava: Švajcr, Jelínek, Sedláček, Motejzík, Šulc, Tejnor, Ulman, Steinz, Vacek, Piškula, Martinec, Ngo, Rachač, Trepeš, Šindelář.

Trenéři: L. Pekárek, F. Beránek