Dorostenci z České Lípy hráli poprvé v letošní sezóně domácí turnaj a oba zápasy odehráli bez výhry. Nejdříve přišla remíza s Plzní, po níž následovala porážka s Ústím.

FBC Česká Lípa – FBC Plzeň 0:0
Českolipští dorostenci sehráli svůj první domácí zápas proti týmu z Plzně. Celý zápas byl pod vedením domácích hráčů, kteří měli podporu diváků. Obě družstva hrála ze začátku opatrnou hru a čekala na šance a chyby soupeře. Nejdříve udělali několik chyb Plzeňští ve středním pásmu, z nichž pramenilo několik gólových šancí domácích. Ty však plzeňský brankář vychytal. Hosté se však také dostávali do střel a útočných akcí, ale díky dobré obraně a skvělým zákrokům domácího brankáře si českolipští dorostenci udrželi čisté konto. Gól ale sami nevstřelili a do tabulky si tak připisují jen bod za remízu 0:0.

Česká Lípa - Ústí nad Labem 3:7
Druhý zápas dne se odehrál mezi Českou Lípou a Ústím nad Labem. Českolipští hráči vstoupili do zápasu se skvělou obranou, ale po smolném vyloučení a hře v oslabení 3 proti 5 neustála Česká Lípa nápor střel na bránu a inkasovala první branku. Ve druhé třetině ale využil přihrávku Olivera Brodského Richard Šulc a bylo vyrovnáno! Posléze Česká Lípa propadla gólové smršti hráčů Ústí nad Labem, kteří upravili skóre až na 1:7. Ve třetí třetině se ještě domácí snažili dorovnat skóre a vrátit do zápasu. Povedlo se jim bohužel prostřelit ústeckého gólmana pouze dvakrát. Poprvé zásluhou Antonína Stárka po asistenci Jana Zátky. Poslední gól zápasu vstřelil svým prvním gólem Jan Zátka po asistenci Antonína Stárka.

Sestava: Kněžour, Jirka - Pešír, Petříček, Nguyen, Petrák – Brodský, Šulc, Mazal, Kopič, Stárek, Zátka.