Mladší žáci

Ti  mladší nezačali turnaj nejlépe a po COVIDové pauze se první dva zápasy na turnaji rozkoukávali. Vyrovnaný souboj s Chodovem rozhodl soupeř v závěru (2:5), v něm pak českolipští ztratili výhru i s Lovosicemi (5:5). Přes vysokou závěrečnou výhru ve skupině (10:0 s Horní Suchou) tak museli naši plejeři v osmifinále čelit domácímu Tatranu Střešovice. Úvod nezachytili a manko už nedohnali. Soupeř tak našim vrátil lednovou porážku ze švédského Gothia Cupu. Prohra 1:5 znamenala navíc přesun do Elity B. Tím už Česká Lípa projela jako nůž máslem a všechny soupeře jasně přehrála (Paskov 10.3, Znojmo 9:3 a ve finále Plzeň 12:1). Na krku tam našim žákům po turnaji vysely zlaté medaile útěchy. O to větší škoda matného startu v soutěži, která by náš tým v Elitě A ještě lépe prověřila. Na druhou stranu, v průběhu turnaje bylo na všech hráčích vidět zlepšení a chuť. Nohy se postupně rozběhaly, chytili jsme rytmus a hra fungovala jak dopředu tak i opačným směrem. Hráli jsme odvážně a dávali hodně gólů. Řada dětí z týmu přechází od podzimu do starších žáků, kde je čeká znovu vyšší tempo i nároky. Ale tahle parta má dobrý potenciál, pokud ho bude dál rozvíjet.

Sestava: Beránek, Záruba - Doňar, Halabalík, Kalvach, Šindelář - Motejzík, Steinz, Švajcrová, Semelka, Martinec, Kafka, Piškula, Pavlovič, Ornst.

Dorostenci

Letošní výborně rozjetou sezonu nemohli dorostenci zakončit úspěšným playoff mistrovství ČR a v průběhu se tak trenéři rozhodli, že se zúčastní prestižních neligových turnajů Hummel cup v Brně (celkově 5.-8. místo po prohře ve čtvrtfinále s Tatranem Střešovice) a Prague Games. Tým jel na turnaj do Prahy v plné sestavě, posílen o hráče ročníku 2005 ze starších žáků, aby tak posbírali první zkušenosti a přeřadili na rychlost dorosteneckých zápasů. Rozlosovování slibovalo velmi kvalitní zápasy, s čím byl spokojený tým i trenéři. Po výhrách 6:3 nad Znojmo Laufen, 7:2 s Panthers Otrokovice, remíze 3:3 s Kanonýři Kladno a smolné prohře 2:3 s Tatranem Střešovice se umístili na výborném druhém místě a s přehledem postoupili do playoff A. V osmifinále zvládli naši dorostenci derby s Ústím n. L. po týmovém výkonu 2:1 na nájezdy a vyhlíželi soupeře pro čtvrtfinále, jimž byl opět Tatran Střešovice. Náš tým mohl překročit vlastní stín a konečně porazit Tatran, což se ale bohužel nepodařilo. Po prohře tak náš celek skončil opět na 5.-8. místě mezi nejlepšími týmy České republiky. Velkým plusem turnaje bylo zařazení mladých hráčů do týmu a předvedená hra ukázala, že jdeme správnou cestou a můžeme se těšit na novou sezonu s omlazeným kádrem. Klukům ročník 2003 přejeme hodně sportovních úspěchů ve vyšších kategoriích.

Sestava: Jirka, Jukl - Stárek, Kopič, Pekárek, Brodský, Horák, Kouba,O. Hudík, Zátka, Volný, Flekl, Šimek