Na první utkání s Libercem jsme si věřili, ale soupeř byl po celé utkání aktivnějším, a především soustředěnějším týmem. Navíc dokázal dodržovat základní principy hry, díky kterým zápas zaslouženě vyhrál poměrem 11:5. 

Druhý zápas jsme odehráli s již papírově slabším soupeřem z Teplic. Celé utkaní bylo pod naší kontrolou a posloužilo především pro nasbírání zkušeností pro starší žákyně, které si vyzkoušely během celého turnaje i různé posty. Své úlohy na hřišti plnily velmi svědomitě, a kromě několika slabších chvil dokázaly se soupeřem hrát minimálně vyrovnaně. Velké díky patří samozřejmě zkušeným dorostenkám, které byly dalšími trenéry na hřišti i mimo něj, a pomohly mladším holkám k velkému posunu! Konečné skóre tak vyznívalo 9:2 ve prospěch České Lípy.

Před třetím zápasem se naskytla možnost pomoci Ústí v utkání proti Liberci doplnit jejich kádr o počtu 6+1 a zahrát si i za ně. Několik našich hráček jim rádo pomohlo a k překvapení možná i jich samotných to byl jejich nejlepší výkon na turnaji :) 

V posledním klání nás čekalo právě Ústí, které doplnily naopak hráčky z Liberce. I přes slušnou kvalitu soupeře, právě díky libereckým posilám, si naše děvčata i s tímto týmem poradila přesvědčivě a díky vítězství 8:2 zaslouženě brala další 3 body do tabulky!