Máme za sebou dvě hrací kola 2. juniorské ligy a v současné době se nacházíme na druhém místě tabulky za vedoucím Turnovem. Po změně formátu soutěže a prázdninové pauze se kluci v prvním kole rozkoukávali a tomu také odpovídal herní projev a výsledky. Úvodní utkání nové sezóny odehráli kluci proti Jablonci a především díky parádní první třetině zvítězili 7:3. Druhé utkání už tak jednoduché nebylo, cennou lekci nám udělila juniorská rezerva Liberce, která se radovala z vítězství 8:6.

Ve druhém kole se juniorský tým vydal k dvojutkání do Turnova, kde na něj čekaly týmy Semil a Turnova. V prvním utkání si kluci koncentrovaným výkonem a týmovou hrou vcelku kladce poradili s prvně jmenovaným týmem. Druhé utkání již bylo o poznání těžší. Domácí Turnov byl hnán skvělou kulisou, kterou vytvořili domácí fanoušci.  Po dvou třetinách navíc ved 3:1 a vypadalo to, že utkání dotáhne do vítězného konce. Přestávková porada ale našemu týmu prospěla a ve třetí třetině se začaly dít divy. Kluci hráli s klidem i s rozvahou a bylo vidět, že zkušenosti, které nabírají v mužské divizi, se začínají vyplácet. Třetí třetina vyzněla jasně v náš prospěch a podařilo se nám zápasové skóre srovnat na konečných 4:4.

Doufáme, že kluci budou pokračovat ve stejném tréninkovém nasazení a přístupu, aby dokázali zúročit letní dřinu.

Další dvě utkání nás čekají 26.10. v Českém Dubu s domácím Českým Dubem a Florbalem Jablonec.