"Blue" sestava zajela na první koš na házenkářskou gumu do Lovosic a na startu dne se více než s menším počtem lidí na střídání prala s technikou na holi. Individuálně to tak moc mezi protivníky z Lovosic a Ústí nad Labem nešlo. Výsledkem byly dvě poučné porážky. Konečné třetí místo v koši tak musely zajistit o poznání povedenější partie s FBC Liberec Grey a Chomutovem. V obou duelech kluci zrychlili hru a na hřišti si víc pomáhali, což se okamžitě projevilo i na skóre. Příště tak znovu s nejtěžšími soupeři, tentokrát 15.2. v nedalekém Novém Boru, kde nás i další účastníky prvního koše bude paradoxně hostit Děčín.

Sestava Blue: Záruba - Martinec, Kalvach, Steinz, Šindelář, Motejzík, Ornst, Piškula, Halabalík. Trenér Štěpán Motejzík.

"White" tým byl tradičně složen z kombinace několika letošních svých opor a nadějných elévů, jimž parádně sekundovali i dva nováčci v sestavě. Pořadatelské rošády naše borce poslaly o koš výš, tedy do pětky, což mohl být pro nepočetný ansámbl oříšek. Ale nebyl. Bez bázně a hany, a s velkou porcí nadšení, dokázali Českolipští zdolat jak FBC Liberec Grey, tak Vipers Most. Fyzický fond nakonec došel v polovině poslední partie se Sokolem Koberovy, kdy soupeř dokráčel k vítězství. Přesto se naše kombinovaná sestava s turnajem v Železném Brodě úspěšně poprala a odměnou je možnost poprvé letos odehrát turnaj čtvrtého koše, rovněž 15. února, a to v Liberci.

Sestava White: Meďáš - Kapoun, Svatoň, Čapek, Semelka, Pavlíček, Ulman, Novák, Bureš. Trenér Gabriel Žeha.

Děkujeme všem tradičně skvělým a podporujícím rodičům, co s námi na výjezdech byli!