Tým White zavítal v rámci 1. koše soutěže na turnaje do Teplic a Ústí nad Labem, kde nás čekali soupeři z Liberce, Ústí, Děčína, Teplic a Chomutova. Po několika společných trénincích a těchto odehraných turnajích si nově skládaný tým za podpory hráčů z kategorie mladších žáků porovnal své dovednosti s ostatními týmy. Z těchto důvodů nebude jednoduché navázat na úspěšný předchozí soutěžní ročník. Turnaj v Teplicích a Ústí již naznačil, že tento tým má opět dobrý potenciál a schopnost bojovat ve vyšších patrech tabulky o turnajové body. Výsledkově nelze turnaje označit jako úspěšné, ale o vítězství soupeře v některých zápasech rozhodly detaily a herní činnosti, na které se v následujících trénincích trenéři a hráči zaměří.

Sestava (oba turnaje): Beránek, Švajcr – Drahoš, Šimek, Tejnor, Cobl, Hudík, Kocourek, Šulc, Moravík, Sedláček, Ulman, Dvořák, Steinz, Motejzík, Šindelář.

Tým Blue zavítal v rámci 4. koše soutěže na turnaje do Rumburku a pořádal domácí v České Lípě, kde nás čekali soupeři ze Semil, Jablonce, Šluknovska, Teplic a Žatce.  Tým Blue také vyztužili hráči a hráčky z kategorie mladších žáků a starších žákyň. Dále je složen z početné části nováčků, kteří s aktivnějším florbalem teprve začínají.  S ohledem na tyto skutečnosti bojoval tým statečně v rámci prvních utkání o své první body a zkušenosti. Je otázkou času a společné práce v rámci tréninků posunout své individuální a herní dovednosti na vyšší úroveň a soupeřům na následujících turnajích ukázat chuť porvat se dobré výsledky.

Sestava (oba turnaje): Hartman – Sedláček, Ulman, Kaňka, Mazurová, Šujanová, Haklová, Petratschek, Ngo, Jásek, Kubáň, Pokorný, Jelínek, Halabalík

Foto: tým White v Teplicích