První zápas s ASK Lovosice jsme začali výborně. V desáté minutě jsme se dostali do vedení 1:0. Hráli jsme na balónu, soupeře jsme drželi na jeho půlce. Bohužel nám v utkání chyběla lepší práce před gólmanem a tak nám soupeřův gólman bohužel následující akce vychytal. A naopak soupeř začal proměňovat šance, čímž nám ukázal jak důležité je trefovat zařízení.

Ve druhém zápase jsme vyzvali FD Teplice. Zde se nám opět povedl vstup do zápasu dvěma slepenými góly v 7. a v 8. minutě. Tím se hra zklidnila a my jsme si začali věřit víc a víc na balónu. Zkoušeli jsme si jeden na jednoho, což nám vycházelo a stejně tak i zakončení se nám dařilo více jak v prvním zápase.

Třetí zápas s FBC Liberec byl nad naše síly. Během tří minut jsme prohrávali 1:3, což byla ledová sprcha. Museli jsme změnit ve hře nějaké věci s míčkem směrem dozadu. Vzápětí jsme dali gól a trochu jsme se uklidnili. Je jen škoda, že místo gólů jsme za stavu 1:3 trefili dvě břevna a to nás nakonec stálo zápas. Soupeř naopak přidal do naší branky další údery a my jsme se zmohli pouze na upravení skóre 2:7.

Po náročných třech zápasech nás čekal zápas s FBC Panters Liberec. Zde byl úkol jasný, běhat víc jak soupeř. Hrát na balónu a řídit hru. To se nám po celý zápas podařilo, a tak jsme si vítězství 12:1 zasloužili.

Turnaj nám ukázal naše nedostatky a to soustředěnost hned při vstupu do zápasů, proměňování šancí a zlepšení práce před gólmanem.