FBC Česká Lípa White doma ovládlo první koš, když ve čtyřech utkáních zvládlo fyzický test s devíti hráči poli a po celý den si udrželo aktivní pojetí hry. Navíc nastřílelo slušnou porci 35 branek do soupeřových sítí. Čtyři výhry a remíza s Libercem znamená v součtu vítězství v zahajovacím turnaji sezóny 1. regionálního koše. 

Výsledky:
 ČL - 1. FBC DDM Děčín 10:1, ČL - FBC Liberec 5:5, ČL - Florbal Ústí 6:2, ČL - Florbal Chomutov 14:0

Sestava:
Záruba - Doňar, Steinz, Šindelář, Semelka, Motejzík, Kafka, Piškula, Martinec, Švajcrová.

Trenér Štěpán Motejzík:
"Cíle, co jsme si dali, jsme na prvním turnaji plnili. I v menším počtu jsme nešetřili pohybem, který dělal soupeřům problémy. Na úvod sezóny to nebylo špatné. Věřím, že hra bude mít vzestupnou tendenci. Všem děkuji za předvedené nasazení a výkony."

FBC Česká Lípa Blue těsně za postupem do vyššího koše. Náš Blue tým se na startu soutěže nemohl spolehnout na pomoc nadějných mladších žáků, kteří souběžně bojovali proti stejně starým soupeřům v Liberci. I tak se Českolipští nemusejí za předvedené výkony na turnaji v Turnově stydět. K postupu do vyššího koše chyběl nakonec jediný gól ve smolném zápase s Turnovem. I náš Blue tým soupeře přehrával a při zlepšené koncovce se příště prosadí ještě výrazněji.

Výsledky: 
ČL - Turnov 4:5, ČL - Lovosice 7:2, ČL - Florbal Ústí B 2:0

Sestava:
Mádlík - Daněk, Doležil, Veselý, Jireš, Pavlovič, Matouš, Ornst, Jakša, Konečný, Čapek