Utkání se Soběslaví rozhodla českolipská děvčata především v druhé polovině hry. Po třiceti odehraných minutách totiž ještě prohrávala 3:4 a vypadalo to spíše na další porážku. Jenže pak přišla šňůra tří branek, o které se v rychlém sledu po sobě postaraly Lahoda, Minářová a Seifrtová. Po otočce na 6:4 už českolipské ženy opanovaly palubovku a s přehledem dotáhly zápas do vítězného konce. Dvěma góly se pod premiérový bodový zisk v novém ročníku soutěže podepsaly mladičké hráčky jako Seifrtová, Bohatá či Minářová.

Úlohu mírného favorita pak toužily českolipské florbalistky potvrdit i v nedělním souboji proti celku Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn. Ve vyrovnaném utkání se však dostaly do vedení pouze jednou, když se už ve čtvrté minutě trefila Pavlíková. Domácí hráčky následně skóre otočily, přičemž střelecky koncertovala zejména Nella Stašková, autorka čtyř branek. Stejným příspěvkem sice zazářila i českolipská Pavlíková, nicméně její poslední dvě branky už pouze korigovaly výsledek nejprve na 6:9 a posléze na 7:10. Body tak v nedělním duelu zůstaly v Týně nad Vltavou.

Po venkovních výjezdech se o posledním listopadovém víkendu představí českolipské hráčky opět na domácí půdě, když nejprve přivítají celek Texas Longhorns a následně se pokusí obrat o body plzeňskou Slavii.