ŽENY

září 2021

Crazy girls FBC Liberec
1.liga žen - skupina západ, 1. kolo
Sobota 11. září 2021, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
2:9
Crazy girls FBC Liberec
TJ Turnov
1.liga žen - skupina západ, 2. kolo
Neděle 12. září 2021, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
2:11
TJ Turnov
Florbal Chomutov
1.liga žen - skupina západ, 3. kolo
Sobota 25. září 2021, 16:00, SH Březenecká Chomutov
Florbal Chomutov
10:8
FBC Česká Lípa
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1.liga žen - skupina západ, 4. kolo
Neděle 26. září 2021, 15:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
7:5
FBC Česká Lípa

říjen 2021

BLACK ANGELS
1.liga žen - skupina západ, 5. kolo
Sobota 9. října 2021, 16:00, SH Čakovice
BLACK ANGELS
4:2
FBC Česká Lípa
Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 6. kolo
Neděle 10. října 2021, 16:00, SH ZŠ Nehvizdy
Prague Tigers Nehvizdy
7:2
FBC Česká Lípa
Florbal Ústí
1.liga žen - skupina západ, 7. kolo
Neděle 24. října 2021, 16:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
7:8
Florbal Ústí
TJ Sokol Nové Strašecí
1.liga žen - skupina západ, 8. kolo
Sobota 30. října 2021, 16:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
6:9
TJ Sokol Nové Strašecí
ACEMA Sparta Praha UNYP
1.liga žen - skupina západ, 9. kolo
Neděle 31. října 2021, 16:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
6:11
ACEMA Sparta Praha UNYP

listopad 2021

Banes Florbal Soběslav
1.liga žen - skupina západ, 10. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 18:00, SH TJ Spartak Soběslav
Banes Florbal Soběslav
5:8
FBC Česká Lípa
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
1.liga žen - skupina západ, 11. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 16:00, SH Týn nad Vltavou
Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
10:7
FBC Česká Lípa
TEXAS LONGHORNS
1.liga žen - skupina západ, 12. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
8:7
TEXAS LONGHORNS
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
1.liga žen - skupina západ, 13. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa
1:8
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

prosinec 2021

FBC Kutná Hora
1.liga žen - skupina západ, 14. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 18:00, SH Kutná Hora Klimeška
FBC Kutná Hora
18.12.
FBC Česká Lípa
TJ Sokol Královské Vinohrady
1.liga žen - skupina západ, 15. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 15:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady
19.12.
FBC Česká Lípa

leden 2022

Florbal Ústí
1.liga žen - skupina západ, 16. kolo
Sobota 8. ledna 2022, SC SLUNETA Ústí n/L
Florbal Ústí
8.1.
FBC Česká Lípa
Crazy girls FBC Liberec
1.liga žen - skupina západ, 17. kolo
Sobota 22. ledna 2022, Hala míčových sportů Liberec
Crazy girls FBC Liberec
22.1.
FBC Česká Lípa
Crazy girls FBC Liberec
1.liga žen - skupina západ, 18. kolo
Neděle 23. ledna 2022, Hala míčových sportů Liberec
Crazy girls FBC Liberec
23.1.
FBC Česká Lípa
TJ Turnov
1.liga žen - skupina západ, 18. kolo
Neděle 23. ledna 2022, SH TJ Turnov
TJ Turnov
23.1.
FBC Česká Lípa

únor 2022

Florbal Chomutov
1.liga žen - skupina západ, 19. kolo
Sobota 5. února 2022
FBC Česká Lípa
5.2.
Florbal Chomutov
SK BIVOJKY LITVÍNOV
1.liga žen - skupina západ, 20. kolo
Neděle 6. února 2022
FBC Česká Lípa
6.2.
SK BIVOJKY LITVÍNOV
BLACK ANGELS
1.liga žen - skupina západ, 21. kolo
Sobota 19. února 2022
FBC Česká Lípa
19.2.
BLACK ANGELS
Prague Tigers Nehvizdy
1.liga žen - skupina západ, 22. kolo
Neděle 20. února 2022
FBC Česká Lípa
20.2.
Prague Tigers Nehvizdy