Průběh prvního zápasu s Roudnicí byl vskutku překvapením pro všechny v hale. Roudnice, která nevyniká nijak kvalitním florbalem, vedla po dvou třetinách 2:0. Neví se, jestli to naše holky zdramatizovaly schválně, ale celé dvě třetiny byla na hřišti k vidění jen Roudnice. Naše holky spaly, pomalu se rozběhávaly a nechaly si soupeře v klidu zahrát. Po přestávce druhé třetiny byly holky konečně rozběhané a mohlo začít to, čemu se říká florbal. Stačilo 100 sekund na to, aby se šlo do vedení 2:3. Po rychlém nástupu začala Roudnice bránit a stav zůstal až do konce zápasu stejný. Pro holky to byla výborná zkušenost, pro trenéra a diváky zas o pár šedivých vlasů navíc.

Vzhledem k prvnímu zápasu a možná i vzhledem k soupeři, byl druhý zápas s Kadaní úplně jiné kafe. Na hřišti byl zas tým dorostenek tak, jak ho známe – běhavý, důrazný, chytrý a zodpovědný. Především zářila gólmanka Adélka Červinková, která svými zákroky překvapovala nejen soupeře, ale i spoluhráče a fanoušky. Dokázala po celý zápas udržet čisté konto a dovedla svůj tým k zasloužené výhře 5:0, kdy se po krásných akcích trefily Zikmundová, Mojteková, Tereza Seifrtová a dvakrát Hanzlíková!

V neděli 23.2. se většina dorostenek vydává na turnaj 2. ligy žen, kde se definitivně pokusí udržet první příčku tabulky.