V prvním utkání nás čekal soupeř z Roudnice. První zápasy byly v loňské sezoně většinou utrápené a holky často nepodávaly úplně jednoznačné výkony. V tomto zápase však Česká Lípa dominovala již od prvních minut a soupeře po celé utkání tlačila. Vynikajícím výkonem celých „pětek“ do obrany tak Roudnici nepustila k žádným nebezpečnějším akcím. Pokud se přeci jen podařilo soupeři vystřelit na bránu, míček skončil na brankářce Legnerové, která si mohla na své konto připsat první nulu v sezoně. Týmovým výkonem po celý zápas pak došly českolipské holky až do vítězného konce a po výhře 5:0 si mohly si připsat první tři body do tabulky.

Druhý zápas s Turnovem už nebyl z pohledu výsledku tak slavný, jako předchozí. Po celý zápas dominovaly na hřišti dvě turnovské hráčky, které nastřílely v součtu osm gólů z celkových jedenácti. Ačkoliv téměř každé střídání ostřelovala naše první formace branku hostí, nepodařilo se jí pevnou obranu a vynikající gólmanku prostřelit. Jediný gól utkání Lípa vstřelila při přesilové hře ve druhé třetině a druhý zápas tak pro ní skončil prohrou 1:11.