V sobotu 11. 1. 2020 proběhl letošní první turnaj mladších žáků. Na domácí půdě jsme přivítali soupeře z České lípy, Ústí nad Labem a Liberce. Naše mužstvo hodně doplněno z kategorie elévů se popralo o hezké výsledky, když v prvním zápase slušnou hrou proti České Lípě vyhráli 5:2. Druhý zápas proti Ústí nad Labem skončil remízou 4:4, kdy i mladí elévové ukázali, že se starší kategorie nezaleknou. Poslední zápas proti silnému Liberci nám bohužel došli síly, a podlehli jsme 5:2. I tak bychom chtěli hráčům moc poděkovat za bojovnost a za týmovou hru. Na konec bychom chtěli také poděkovat divákům, za úžasnou atmosféru. Trenéři Miras a Standa.

Muži v neděli 12. 1. 2020 nastoupili k prvnímu dvojzápasu v Lomnici nad Popelkou. V prvním zápase, který byl plný obratů, remizovali s TJ Turnov B. V dalším zápase bohužel prohráli po velikém boji se soupeřem z FBC Lomnice. Dne 2. 2. 2020 se A tým FBC Šluknovsko představí na domácí palubovce a to hned ve třech zápasech a naši muži budou potřebovat vaši podporu.

V Plzni se o víkendu představili hráči regionálních výběrů. Z našeho klubu se představili hned tři hráči za Liberecký kraj. Milan Švajcr, Martin Tejnor a Filip Cobl. Klukům gratulujeme ke čtvrtému místu. Přímo v dějišti turnaje jsme sbírali pocity gólmana, který byl vyhlášen hráčem utkání za Liberecký kraj a zároveň vybrán do ALL STAR týmu celého turnaje Milanem Švajcrem.

Cituji: Čau, tak pocity jsou takové smíšené. Na jednu stranu zklamání ze čtvrtého místa, na druhou stranu mám radost z našeho celkového výkonu a i individuálních ocenění si vážím, ale radši bych byl za tu medaili. Ale celkově vydařený turnaj a myslím, že se nemáme za co stydět.