Mladší žáci

V sobotu 14. 12. jeli mladší žáci na poslední letošní turnaj do Loun. I přesto, že jsme jeli v malém počtu hráčů a dlouhou cestu, byl první zápas proti České Lípě bojovný. Bohužel jsme neudrželi vedení a podlehli jsme 4:5. Záhy jsme hráli i druhý zápas a převálcovali jsme tým z Jirkova 6:3. Poté jsme měli dvou zápasovou pauzu, po které nás čekal prozatím nepoznaný tým TJ Lokomotiva Louny. Přes únavu jsme nedokázali pořádně zabojovat a zápas prohráli 2:4. I přes tuto nepřízeň si kluci zaslouží pochvalu, hlavně brankář Adam Dyntar, který předvedl skvělý výkon.

Děkujeme rodičům za podporu v čele s bubínkovým doprovodem. Trenér Standa Jireš a Míra Daněk

V novém roce nastoupíme v plné síle a ukážeme, že na to prostě máme.

Šťastné a Veselé

Dorostenci

Také jsme vyrazili 14. 12. s dorostenci, tentokrát oslabeni o větší počet spoluhráčů z důvodu nemoci. Cesta byla navíc poznamenána, množstvím dopravních nehod, ale nakonec jsme se všichni dostali včas na první zápas s Turnovem. Soupeř, po vynikající hře, nás doslova pře-střílel 10:1 a právem mu patří druhé místo v tabulce. Prosadit se dokázal jen Matyáš Fanderlik, který po dlouhém náhozu M. Krále, gólmana překonal.

Ve druhém zápase proti FBC Panthers Liberec už tak jednoznačný nebyl. A v zápase jsme šli do vedení po samostatné akci Filipa Cobla. Ve druhé třetině na 2:0 navýšil Karel Kirchberger (asistence Král). Minutu na to po krásné přihrávce Petra Smoly zvýšil Matyáš Fanderlik na 3:0. Není výmluvou, že jsme hráli opět dva zápasy hned po sobě, tak jako minule v Liberci, ale bohužel docházeli síly. Následně soupeř dovedl vyrovnat na 3:3. Do vedení nás poslal ještě Filip Cobl po křižné nahrávce D. Slavíka 4:3. Do konce druhé třetiny soupeř znovu vyrovnal na 4:4. Poslední třetina byla v režii Libereckých a konečná prohra opravdu mrzela 4:6. Všem hráčům děkuji za osobní nasazení a obětavost. Zvláštní poděkování patří M. Horváthovi za skvělé výkony v bráně a Marku Královi za opravdu skvělý výkon v obraně.

Přeji všem za tým dorostenců VESELÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE.