Muži FBC Šluknovska vyrazili v neděli 23. 2. na turnaj do dalekého Železného Brodu, kde zároveň odehrál svůj poslední turnaj David Fanderlik, který muže v sezoně několikrát podržel. Davidovi přejeme hodně úspěchů v cyklistické sezoně a na soustředění v dalekém Španělsku. Muži vyrazili na turnaj v oslabené sestavě a museli turnaj zvládnout jen v šesti lidech, i přesto podvedli skvělý výkon a přivezli zaslouženě tři body. V prvním zápasu proti TJ Sokol Koberovy Stará Garda jsme hřiště po celou dobu zápasu ovládali a nakonec zvítězili 11:6. Ve druhém zápase jsme se postavili SC Podještědí Dub B, který před zápasem opanoval první místo v tabulce Liberecké ligy. V tomto zápase se nám celkem třikrát podařilo vyrovnat, bohužel necelé čtyři minuty před koncem jsme dostali gól, na který jsme již nedokázali odpovědět. Konečný výsledek 7:8. Děkujeme za podporu divákům a těšíme se na další turnaj!

Trenér: Petr Vondráček

Dorostenci tentokrát vyrazili do Semil na těžký turnaj proti Florbal Jablonec a FBC Liberec B. Po omluvě obou našich stálých brankářů vyjel naše barvy hájit Vojta Beránek. Tímto mu patří poděkování nejen za ochotu na poslední chvíli vyrazit do Semil, ale také za skvěle odvedenou práci v bráně! První zápas se nám opravdu moc nepovedl. Všude jsme byli druzí a nedokázali jsme Jablonci vzdorovat konečný výsledek 1:6, mluví za vše. Druhý zápas byl daleko vydařenější, zvlášť když jsme stáli proti, v té době prvnímu týmu tabulky. V první třetině se za stavu 1:3 zdálo, že se bude opakovat stejný scénář jako proti Jablonci. Pak se karta obrátila, když na začátku třetí třetiny jsme snížili na 2:3. Přišlo druhé soupeřovo vyloučení, které jsme potrestali ze standardní situace po 2 sekundách. Ve 32 minutě jsme dokonce vedli 4:3, na což dokázal ještě soupeř reagovat a tak nakonec zápas svého vítěze neměl 4:4. Tento zápas byl odměnou za fandění rodičům a pohlazením trenérovi duše, že i s Libercem se dá hrát vyrovnaná hra.

Trenér: Tomáš Fanderlik