První utkání domácí mladí borci absolvovali proti týmu FBC Liberec Pink. V bráně byl oporou kamarádům před sebou Daník Boleslav, jinak velký dříč a bojovník v poli. Hoši si pestrou hrou a vysokým nasazením vybojovali náskok již v prvním poločase a zápas s přehledem a především se společně sdílenou radostí na střídačce dovedli do vítězného konce 7:4. O vstřelené góly se rovnoměrně podělily obě formace, nejpilnějšími střelci byli Honza Dušek a Saša Milko.

Ve druhém zápase čekal na kluky o poznání silnější soupeř a to FBC Panthers Liberec Black. V poli se hrálo poměrně vyrovnané utkání, ale zásadní rozdíl mezi oběma týmy byl v obsazení brankoviště.  Tam totiž měla Česká Lípa ZEĎ jménem Adam Németh, který za svá záda odmítal propustit byť jedinou střelu soupeře. Především díky jeho bezchybnému a navýsost akrobatickému výkonu, za jaký by se nemuseli stydět ani takoví strážci „kasy“ jako Dominik Hašek či Petr Čech, si Hearts připsali druhé vítězství v poměru 11:4.  Pochvalu ale zaslouží i bojovníci v poli, v tomto zápase především motorové dynamo Bohdan Drahan, všudybyl Daník Boleslav a střelec Damian Kehler.

Opravdová zkouška a ta největší zábava ale měla přijít až v posledním zápase proti KobrámTJ Sokol Koberovy. Zápas byl dramatický od prvního hvizdu rozhodčího až do posledních sekund utkání. Akce střídala akci, ve vedení se vystřídala obě dvě „dětstva“ a o dramatické situace před oběma brankami nebyla nouze. V bráně Adama vystřídal Honza Rotter a tak turbomyš Adam mohl zapnout na plný výkon v poli. Kobrami se kluci ale nenechali uštknout. Výsledek v tomto mači nebyl tím nejdůležitějším, to ostatně nebyl v žádném utkání. Podstatnější bylo, že i přes někdy nepříznivý vývoj ve skóre kluci dokázali dál jezdit a bojovat, podporovat se navzájem (viď Daníku) a poslední zápas dne si pořádně užít. A výsledek? ….. Jasně, výhra v posledních vteřinách 8:7.

Závěrem bychom za trenéry rádi poděkovali klukům i holkám za parádní výkony, všem rodičům za skvělou fanouškovskou podporu a zároveň doufáme, že nás přijedete podpořit i na venkovní turnaje. A prosím, mějte stále na paměti, že se tu krásnou hru děti teprve učí, dělají první krůčky a že se není třeba z každé nepodařené nahrávky, pokažené akce či inkasovaného gólu věšet 8-)) (viz. fotografie u článku).