V prvním duelu tohoto víkendu se juniorky utkaly s SKV. První zápas s tímto soupeřem, který juniorky odehrály hned z kraje sezóny, byl velice vyrovnaný, a dalo se předpokládat, že tomu tak bude i tentokrát.

Lepší vstup do zápasu předvedly hráčky z Vinohrad a v první třetině šly do vedení 2:0. Druhá třetina měla stejný průběh a českolipské juniorky šly před třetí částí do šatny za nepříznivého stavu 0:4. Až ve třetí třetině přišla první trefa České Lípy, o kterou se postarala Haklová. Skóre v náš prospěch upravil i vlastní gól Vinohrad a Haklová pak přidala ještě jeden gól, ale mezitím se trefovaly i soupeřky, které nakonec dovedly zápas k vítězství 8:3.

Druhý zápas tohoto víkendu odehrály juniorky proti FbŠ Bohemians. V prvním duelu, který byl pro juniorky zároveň prvním zápasem sezóny, měly jasně navrch Pražanky.

I po sobotní prohře dokázaly holky nastoupit do zápasu s obrovskou chutí a nasazením. A i přes kvalitu soupeře se jim podařilo jít v první třetině do vedení 1:0, a to po trefě Haklové. Vedení ve druhé části ještě navýšily, když po gólech Měchurové a Haklové vedly dokonce 3:1. V první minutě třetí třetiny ale přišel zlomový bod utkání a domácímu celku se podařilo vyrovnat. Tempo zápasu začalo opět narůstat a s ním i napětí v hale. Domácím hráčkám se bohužel podařilo ještě dvakrát skórovat a bylo rozhodnuto. Konečný stav utkání byl tedy 5:3 ve prospěch domácího týmu.

Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 8:3 (2:0, 2:0, 4:3)
 8. a 43. Kaminski, 13. Hajžmanová, 30. a 54. Haaszová, 32. Štandová, 45. Hladíková, 53. Forštová - 47. a 59. Haklová, 53. Šindelářová (vl.).

FbŠ Bohemians - FBC Česká Lípa 5:3 (0:1, 1:2, 4:0)
26. Hebíková, 41. Seidlerová, 42. Kočvarová, 50. Faltová, 55. Ciblová - 3. a 36. Haklová, 31. Měchurová.