V sobotu nastoupily juniorky na domácí hřiště, čekal je nelehký zápas proti favorizovanému libereckému týmu. Naše juniorky neztrácely odhodlání a na hřiště vstupovaly z úsměvem ve tváři. První třetina se odehrávala v rychlém tempu a velmi vyrovnanými šancemi na obou stranách hřiště. Naše juniorky skvěle bránily a hlídaly si nejlepší střelkyni soupeře. Ve 12cté minutě se odehrála dechberoucí akce naší Jandačové s Köhlerovou, bohužel však neskončila v bráně soupeře. Vyrovnaná první třetinu končí za stavu 0:0 a poměrem střel 8:9.

Do druhé třetiny vstoupily juniorky ve stejném tempu a nasazení. V šesté minutě došlo k vyloučení na obou stranách a hraje se ve čtyřech. Ani toto rozložení sil však žádný z týmů neproměňuje. Jako první se tak po třiceti minutách hry prosadil soupeř, který překonal do té doby bezchybnou Ševrovou. Haklová s Šípovou mohly záhy odpovědět, ale ani jejich útok gólem neskončil. Druhá třetina nakonec skončila vítězstvím Liberce 2:0, když se z ostrého úhlu prosadila Klubalová.

Třetí třetina byla zahájena perfektní střelou Mazurové, ale marné ostřelování liberecké branky pokračovalo i nadále. Zápas se hrál na obě strany ve výborném tempu a s mnoha osobními souboji. Škoda jen, že další nebezpečná střela Haklové bohužel zachycena gólmankou hostí. Zatímco hostující brankářka udržela čisté konto až do konce utkání, Liberec se stačil v závěru prosadit ještě jednou a připsal si na své konto vítězství 3:0.

Do zápasu s třetím týmem tabulky nastupovaly českolipské hráčky s cílem obrat soupeře alespoň o jeden bod. V prvním třetině byli úspěšnější domácí a dali dvěma góly. Ve druhé třetině pak byly českolipské hráčky o něco aktivnější a také se zásluhou Menšíkové dokázaly střelecky prosadit. Přesto i ve druhé třetině hráčky Black Angels odskočily do výraznějšího vedení. Severočešky sice nesložily zbraně ani ve třetí části hry, nicméně soupeř dokázal trestat přísná vyloučení českolipského týmu a nakonec zvítězil 8:2. Přesto se jednalo o z českolipské strany velmi dobře odehraný zápas.