Vladimír Trčka (trenér): "Domácí hráli velmi dobrý zápas, což koneckonců říkal i jejich trenér. Bylo to vidět. Kromě prvních deseti minut třetí třetiny jsme tahali za kratší konec. Před Chodovem to snad na nás nějakou stopu nezanechá. Už před soubojem v Boleslavi jsme si řekli, jak si ten zápas nastavíme. Byli jsme připraveni i na to, že se to může vyvíjet i tímto způsobem. Chceme stavět především na deseti minutách třetí třetiny, které jsme odehráli slušně. Chodili jsme do soubojů, měli jsme nebezpečné zakončení. Jinak se nám nepovedla oslabení, navíc Boleslav dávala krásné góly. Mára nemohl v bráně nic dělat. K sehrání týmu, kde máme celou řadu nových hráčů, potřebujeme tyto ostřejší zápasy, pohár ani přáteláky samozřejmě tyhle soutěžní duely nenahradí." 

Radek Krajcigr (kapitán):
 "Hrát takhle brzy byl nezvyk, ale oba týmy to mají stejné. Není to úplně extrém. Ten to bude extrém až v Liberci, kde hrajeme už v devět. Musíme se ze zápasu poučit, ale zároveň na něj zapomenout. Hodně lidí dnes nepodalo svůj dobrý výkon a doufejme, že si z toho něco vezmeme. Každopádně Boleslav dnes hrála fantasticky a aktuálně asi není lepšího týmu v Superlize. Výsledek je zasloužený, mohli jsme snad dostat jen méně branek, kdybychom se vyvarovali zbytečných chyb. Proti Chodovu to bude také těžký zápas, ale věřím, že to bude slabší soupeř než Boleslav. Hrajeme doma, diváci nás poženou a já doufám, že zkusíme překvapit a uhrajeme nějaký bod."

Radim Křenek (obránce): 
"Většina lidí je zvyklá hrát navečer, my navíc teď musíme hrát ráno dvakrát po sobě a zejména v Liberci od devíti to bude zajímavé. Jinak myslím, že Bolka hrála dobře i podle toho, co sami hráči případně trenér říkali. Využili naše chyby v obraně. My ztratíme balon, vteřinu koukáme, ale za tu vteřinu se toho už hodně stane a jsou tam přečíslení, které kvalitní kádr typu Bolky dokáže využít. Před Chodovem si musíme vypíchnout momenty, ze kterých se musíme poučit. Musíme se také zlepšit v přepínání po ztrátě míčku zase zpátky do obrany. Když to zrychlíme, může nám to pomoci. Je také důležité předcházet ztrátám."