Naši strži doplnění několika hráči z Florbalu Ustí nad Labem se na pražské dobrodružství vydali vlakem. Po nezbytné akreditaci jsme k prvnímu utkání nastoupili proti jednomu z favoritů Tatranu Střešovice, se kterým jsme v solidně odehraném zápase prohráli 3:9. Ve druhém pátečním utkání jsme pak s přehledem porazili Olymp florbal Herkules 10:4.
V sobotu hrajeme jediný zápas a po výhře 10:3 nad FBC Orca Krnov si zajišťujeme účast v play-off.
V nedělním osmifinále porážíme 8:3 tým Troopers a ve čtvrtfinále narážíme na velkého favorita turnaje Florbal Mladá Boleslav. Utkání pro nás začalo skvěle a naši hráči se postupně dostali do vedení 3:0!! Ovšem silného soupeře nelze podcenit ani na chvilku a Bolka záhy snížila na 1:3. Krátce po obdrženém gólu navíc přišlo oslabení a bohužel také využitá přesilovka soupeřem na 3:2. Bolka se všemožně snažila o vyrovnání. Vysoké tempo zápasu a o dramatické situace před oběma brankami nebyla nouze. Po jedné z drobných chyb v obraně se Bolce nakonec podařilo vstřelit vyrovnávací gól a zápas šel do prodloužení. Psychická výhoda byla v tu chvíli na straně mladoboleslavských hráčů, ale naši kluci bojovali! První obrovskou šanci na vstřelení postupového gólu v tomto nervydrásajícím dramatu měl náš tým, ale bohužel střela končí nad brankou soupeře! Za několik chvil byla na řadě Bolka, svoji šanci proměňuje v postupový gól a je konec. Smolná chvíle.
Ovšem i tak – zápas play off se vším co k takovému zápasu patří! Vyhrál šťastnější, naši kluci bojovali až do konce.
Krásný zápas, bohužel se smutným koncem.
Českolipští strži na turnaji rozhodně ostudu neudělali, sehráli skvělé zápasy a za to patří všem zúčastněným velké díky, stejně tak podporujícím rodičům! 

Sestava České Lípy:
Meďáš, Kopta - Kafka, Leszko, Motejzík, Hocko, Čapek, Havlík, Piškula, Jireš, Švajcrová, Toráň, Kovář, Mečíř, Slabion, Trčka, Ulman.