26. října se výprava starších žáků FBC Šluknovsko vydala na turnaj do Jirkova. Ač ve velice oslabené sestavě, i tak jsme dokázali, že s FBC Šluknovsko musí soupeři počítat.

V prvním zápase jsme se střetli s Tatranem Mocnými Tuleni Podbořany, zápas se pro nás nevyvíjel úplně nejlépe. Do zápasu jsme nastoupili v šesti hráčích, jelikož část hráčů zabloudila ve městě. Za stavu 2:0 pro Podbořany jsme museli otáčet skóre zápasu. Úplný obrat se nepovedl, ale tým Šluknovska dokázal alespoň srovnat a zápas skončil remízou.

Do druhého zápasu proti FBC Jazzmani Žatec jsme šli bez přestávky, tudíž jsme neměli šanci pořádně zregenerovat. Po chvilce jsme prohrávali 1:0, ale tento stav trval jen asi 6 minut. Poté se nám podařilo vyrovnat, když do konce přestávky padli ještě dva góly na obou stranách. O přestávce jsme dostali pokyny od trenérů a šly do zápasu vlastně od začátku. Dlouho trval vyrovnaný stav, ale najednou přišla soupeřova rána od poloviny hřiště a my museli znovu dotahovat jednobrankový náskok Jazzmanů. Náskok jsme stáhli a přidali dvě branky a nad Jazzmany zvítězily 5:3.

Do třetího a posledního zápasu jsme vstoupili lépe my a vyhrávali 1:0. Asi minutu po našem gólu přišla první a jediná odpověď Jirkova, čímž bylo skóre srovnáno, od této doby byl zápas „náš“ a mi dali další čtyři branky a vyhráli 5:1 nad Florbalem Jirkov.