18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE FBC 4CLEAN Česká Lípa
Proti Black Angels vydolovala Česká Lípa jenom bod
26. prosinec 2019Muži A

Pouze bod získali florbalisté České Lípy ze svého závěrečného duelu v kalendářním roce 2019. Na půdě Black Angels sice téměř celé utkání vedli, nakonec ale prohráli 8:7 po samostatných nájezdech. Po porážce zůstala pachuť z nesmyslně neuznaného gólu Jaromíra Ekla na 8:7 deset minut před koncem základní hrací doby.
Celý článek ›
Lípa zlomila venkovní prokletí a vyloupila Ostravu 7:5
21. prosinec 2019Muži A

Až na osmý pokus se povedlo v letošním superligovém ročníku bodovat florbalistům České Lípy venku. V Ostravě vybojovali veledůležitou výhru 7:5 a a na chvíli se vzdálili od pozic znamenajících play-down. Tříbodový zisk ale musí bezpodmínečně potvrdit také v nedělním duelu na půdě Black Angels.
Vítkovice nedaly České Lípě šanci
16. prosinec 2019Muži A

V hodně okleštěné sestavě vyrazila Česká Lípa bojovat o body do daleké Ostravy, kde poměřila síly s domácími Vítkovicemi. Utkání bylo vyrovnané pouze ve své první polovině, kdy ještě Severočeši drželi s úřadujícím mistrem krok. Ten ale později zapnul na vyšší rychlostní obrátky a pohodlně dovedl zápas do vítězného konce.
Z Liberce se Česká Lípa vrátila bez bodu
11. prosinec 2019Muži A

Druhý zápas klíčového víkendu České Lípě nevyšel. Hosté totiž opětovně nezvládli na palubovce soupeře závěr utkání, přičemž ještě ve třetí třetině vedli. Nakonec ale prohráli po výsledku 5:7 a venku v letošním roce stále ještě nezískali ani jeden bod.