17:30
FBC ČPP OSTRAVA FBC 4CLEAN Česká Lípa
Z Liberce se Česká Lípa vrátila bez bodu
11. prosinec 2019Muži A

Druhý zápas klíčového víkendu České Lípě nevyšel. Hosté totiž opětovně nezvládli na palubovce soupeře závěr utkání, přičemž ještě ve třetí třetině vedli. Nakonec ale prohráli po výsledku 5:7 a venku v letošním roce stále ještě nezískali ani jeden bod.
Celý článek ›
Lípu čeká klíčový víkend. V pátek přivítá Pardubice
4. prosinec 2019Muži A

Florbalisty České Lípy čeká po sérii čtyř superligových porážek v řadě klíčový víkend. V pátek totiž přivítá devátý celek tabulky poslední Pardubice a v neděli absolvuje v této sezoně druhé severočeské derby v Liberci. Případné dvě výhry by před blížícími se vánoční svátky mohly dodat do českolipského tábora potřebný klid.
Naději na body opět sebrala třetí třetina
2. prosinec 2019Muži A

Ani na pátý pokus se v letošním ročníku Superligy nepovedlo českolipským florbalistům bodovat na hřišti soupeře. Tentokrát padli na palubovce Bohemians, i když výsledek zápasu byl dlouho otevřený. Tradičně ale rozhodla třetí třetina, kterou domácí tým vyhrál 4:0.
Českolipští zkusí v neděli překvapit na Bohemians
30. listopad 2019Muži A

K dalšímu superligovému utkání směřuje Česká Lípa na palubovku Bohemians. Zde se střetne s týmem, proti němuž se mu zatím v Superlize fatálně nedaří. Za čtyři doposud odehrané zápasy totiž Severočeši v součtu inkasovali hned 43 branek a zejména poslední měření sil v hale na Děkance ukázalo na velkou sílu Bohemians v domácím prostředí.